Презентација_упутство

Студенти који желе да освоје додатне поене (максимално 10) кроз припрему и презентацију једне директиве новог приступа, потребно је да самостално оформе групе од по троје и да се асистенту или професорки пријаве у периоду од 26.10. – 30.10.

Свакој групи биће додељена по једна директива коју група треба укратко и тимски да обради кроз презентацију и, потом, према утврђеним терминима јавно представи на часу предавања. Термини ће бити накнадно објављени.

Следи списак директива погодних за презентацију (које су доступне у форми Правилника на српском језику).

ДИРЕКТИВЕ НОВОГ ПРИСТУПА (ПОГОДНЕ ЗА ПРЕЗЕНТАЦИЈУ):

1. Машине – безбедност машина (MD)
  2. Електромагнетска компатибилност (EMC)
  3. Електрична опрема ниског напона – Нисконапонска опрема (LVD)
  4. Лифтови – безбедност лифтова
  5. Лична заштитна опрема (PPE)
  6. Опрема за рад у експлозивној атмосфери (ATEX)
  7. Мерни инструменти (MID)
  8. Неаутоматске ваге (NAWI)
  9. Радио и телекомуникациона терминална опрема (RTTE)
  10. Опрема на отвореном која емитује буку

Упутство о структури (садржају) презентације са оквирним насловима, временом трајања и бројем слајдова, можете видети и преузети у наставку, доле.

Додатне информације – на предавању и/или вежбама.

Наставник: доц. др Гордана Пејовић

Асистент: мр Душан Стокић