НОРМАТИВНО РЕГУЛИСАЊЕ КВАЛИТЕТА – ОБАВЕШТЕЊЕ

Потребно је да сви студенти који су успешно одбранили домаћи рад из предмета “Нормативно регулисање квалитета“, уколико то већ нису учинили, своју презентацију доставе на мејл tosic.biljana@fon.bg.ac.rs најкасније до петка, 23. новембра, до 16 часова, како би им поени остварени на одбрани били уважени.

Такође, потребно је да сви студенти који још увек нису пријавили тему за семинарски рад из предмета “Нормативно регулисање квалитета“, то учине, слањем:

(1) одабраног производа,

(2) директива које се потенцијално односе на одабрани производ и

3) термина одбране семинарског рада за који се пријављују -

на мејл tosic.biljana@fon.bg.ac.rs најкасније до петка, 23. новембра, до 16 часова. У супротном, сматраће се да студент не жели да ради семинарски рад.

Семинарски рад се предаје у папирној форми (на дан одбране) и електронској форми на мејл tosic.biljana@fon.bg.ac.rs (најкасније дан пред одбрану) и брани се у терминима вежби 05.12., 12.12., 19.12., 26.12. и 27.12 (накнадно договорени термин).

Предаја семинарског рада након ових термина, умањује укупно остварене бодове, тако да се након ових термина може остварити највише 60 поена.

Минималан број поена за признавање семинарског рада је 60.